inkarinis antifiltracinis paklodas

inkarinis antifiltracinis paklodas
inkarinis antifiltracinis paklodas statusas Aprobuotas sritis statyba apibrėžtis Gelžbetoninė nepralaidi vandeniui konstrukcija, sandariai ir tvirtai susieta su betoninės ar gelžbetoninės užtvankos slenksčiu (pratęsiant armatūrą į slenkstį). Ji padeda slenksčiui atlaikyti patvenkto vandens šoninio slėgio jėgą. atitikmenys: angl. anchored antiseepage blanket; verankerter Dichtungsteppich rus. анкерный понур šaltinis Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2005 m. gruodžio 21 d. įsakymas Nr. D1-628 „Dėl Statybos techninio reglamento STR 2.05.18:2005 „Betoninės ir gelžbetoninės užtvankos ir jų konstrukcijos“ patvirtinimo“ (Žin., 2006, Nr. 23-758)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем сделать НИР

Look at other dictionaries:

  • anchored antiseepage blanket — inkarinis antifiltracinis paklodas statusas Aprobuotas sritis statyba apibrėžtis Gelžbetoninė nepralaidi vandeniui konstrukcija, sandariai ir tvirtai susieta su betoninės ar gelžbetoninės užtvankos slenksčiu (pratęsiant armatūrą į slenkstį). Ji… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • verankerter Dichtungsteppich — inkarinis antifiltracinis paklodas statusas Aprobuotas sritis statyba apibrėžtis Gelžbetoninė nepralaidi vandeniui konstrukcija, sandariai ir tvirtai susieta su betoninės ar gelžbetoninės užtvankos slenksčiu (pratęsiant armatūrą į slenkstį). Ji… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • анкерный понур — inkarinis antifiltracinis paklodas statusas Aprobuotas sritis statyba apibrėžtis Gelžbetoninė nepralaidi vandeniui konstrukcija, sandariai ir tvirtai susieta su betoninės ar gelžbetoninės užtvankos slenksčiu (pratęsiant armatūrą į slenkstį). Ji… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”